Elektronický zpravodaj ČES se vrací

Dne 20. března 2017 byl po více než roční pauze opět rozeslán elektronický zpravodaj Českého esperantského svazu, ĈEA-Retkomunikoj. Oproti předchozímu modelu rozesílání však přicházíme s několika novinkami. Které to jsou? Pak čtěte dále.


1. S obrázky přímo ve zprávě

Nové vydání zpravodaje ĈEA-Retkomunikoj je nyní nově podobně jako mnohé e-mailové zpravodaje (newslettery) barevné a s obrázky. Nově tedy již neposíláme čistý text s odkazem na grafickou verzi, ale přímo samotná zpráva již obsahuje barevně odlišené nadpisy a obrázky.

2. Stručnější

Oproti grafické verzi čísla z podzimu 2015 o osmi stranách je informací v novém vydání méně. Jeho obsah se vejde přehledně na jednu stranu A4. Přesvědčte se sami a prohlédněte si nové číslo zde!

3. Častější

Naším cílem je obnovit postupně periodicitu. Jak je patrné z našeho archivu, zpravodaj ĈEA-Retkomunikoj dříve vycházel dokonce i osmkrát ročně. V roce 2014 však vyšel jen třikrát. Naším záměrem je nyní rozesílat číslo častěji a to přibližně jednou za měsíc. Chceme tím dát prostor pro propagaci blížících se akcí, ale také i Vašim příspěvkům. Budete-li tedy chtít oslovit odběratele se stručnou novinkou (například se chystáte na zahraniční akci a hledáte spolucestujícího), stačí poslat e-mail redakci retkomunikoj@esperanto.cz. ĈEA-Retkomunikoj je tu pro Vás. Archiv samozřejmě zůstává zachován a budou do něj přidávána i nová čísla.

4. Nový způsob rozesílání

Jak jste si patrně všimli, v úvodu zpravodaje bylo osobní oslovení. Je to dáno i tím, že nově je zpravodaje rozesílán prostřednictvím služby MailChimp, která umožňuje vytvářet takto personalizované zprávy. I to je krok pro zatraktivnění zpravodaje.

5. Nadále především v esperantu

Zpravodaj ĈEA-Retkomunikoj nadále bude rozesílán v esperantu a to proto, že je současně posílán i do zahraničí.

Máte-li zájem tento zpravodaj zdarma odebírat (nebo chcete si nechat poslat i právě toto první číslo v novém kabátě), napište na adresu šéfredaktora Miroslava Hrušky

retkomunikoj@esperanto.cz

Z odběru se můžete příp. kdykoliv odhlásit. -red-


  • zveřejněno 22. 3. 2017, což bylo před 4 lety
  • od té doby článek otevřelo 473 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Oldřich Arnošt Fischer

#1 Oldřich Arnošt Fischer

Mi deziras al redaktoroj de ĈEA-Retkomunikoj multe da sukcesoj. - Redaktorům ĈEA-Retkomunikoj přeji hodně úspěchů.

před 4 lety
Vladimír Türk

#2 Vladimír Türk

Ankaŭ mi deziras la samon, tamen iom ĝenas "Jeho obsah se vleze" =) Jeho obsah se vejde.
Eble mi estas iom deformita pro senĉesa kontrolado de sennombraj tekstoj...:))

před 4 lety

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2021