Vzkazy od andělů a hudební novoročenka

Jménem Českého esperantského svazu přejeme všem návštěvníkům našeho webu Vánoce plné radosti, milých překvapení, pohody a sdílení s těmi, které máte rádi. A přinášíme vám i dva malé dárečky.

Tím prvním jsou VZKAZY OD ANDĚLŮ – krátká poselství pro potěchu duše, povzbuzení a inspiraci na vaší životní cestě, určená nejen pro období Vánoc,ale po celý následující rok. Texty poselství (v esperantu a zároveň v češtině) si můžete stáhnout z přílohy v dolní části této stránky, vytisknout, rozstříhat a následně používat – vytáhnout si namátkově např. po probuzení, před usnutím či kdykoliv v případě potřeby a chuti vzkaz určený právě pro vás :-)… Doufáme, že tyto vzkazy potěší a budou fungovat i na ty, kdo na anděly nevěří :-) !

Za redakci webu vám posíláme i malé novoroční hudební blahopřání v podobě nahrávky esperantského překladu známé staročeské koledy „Den přeslavný jest k nám přišel“.

S přáním všeho dobrého vyhlašujeme tímto vánoční prázdniny a těšíme se s vámi na stránkách Aktualit znovu na viděnou po 6. lednu 2011!

Pavla Dvořáková


Soubory
doc Den_preslavny_v_esp_text_akordy.doc (26 kB)
mp3 Den_preslavny_v_esperantu.mp3 (6.1 MB)
doc Vzkazy.od.andelu1.doc (41 kB)

  • zveřejněno 18. 12. 2010, což bylo před 9 lety
  • od té doby článek otevřelo 1860 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020