Virtuální adresa @esperanto.cz


ČES stále nabízí tuto virtuální adresu (tj. takovou, která se automaticky přesměrovává na udanou reálnou mailovou adresu) zdarma pro své kluby, kroužky, sekce, komise, prac. skupiny a oblastní delegáty. Nyní jako bonus tuto možnost nabízí i všem řádným členům ČES za zvýhodněný jednorázový vstupní poplatek 100,– Kč.

Dříve tento poplatek činil 200,– Kč každý rok. Částku můžete pojmout jako formu daru pro krytí nákladů s existencí domény www.esperanto.cz či s jinými internetovými projekty ČES.

Virtuální adresa vypadá nejen efektně a profesionálně, ale často je pro vaše (nejen nové) korespondenty snáze zapamatovatelná.

Virtuální adresa může vypadat např.:

u klubů: mesto@esperanto.cz (tj. např. brno@esperanto.cz)

u dalších složek: nazev@esperanto.cz (např. pedagogicka.komise@esperanto.cz)

u jednotlivců:

prijmeni@esperanto.cz (např. novak@esperanto.cz), popř. jmeno.prijmeni@esperanto.cz (jan.novak@esperanto.cz) nebo jmprijmeni (jnovak@esperanto.cz)

Zájemci ze strany klubů a dalších složek prosím pište na adresu Miroslava Hrušky hruska(zavináč)es­peranto.cz. (Na něho mohou rovněž směrovat všichni zájemci své případné dotazy).

Zájemci ze strany individuálních členů, pište prosím nejdříve na adresu pokladníka Vratislava Hirše vhirsx(zavináč)e­mail.cz, který vám přidělí variabilní symbol pro platbu vstupního poplatku. Pokud se k využití této služby rozhodnete již nyní, můžete platbu provést současně s platbou členských poplatků za příští rok.

Došlé požadavky budou posílány k vyřízení ve 14denních intervalech administrátorovi našeho webu Aleši Tomečkovi.

padv


Doporučený článek z rubriky „Počítačová gramotnost“:

Jak na Internet


  • zveřejněno 15. 12. 2012, což bylo před 8 lety
  • od té doby článek otevřelo 1889 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2021