Starto 2012/2 právě vyšlo

Druhé číslo věstníku ČES „Starto“ je v tomto týdnu distribuováno a je již k dispozici na Internetu v elektronické podobě.

Nové číslo si můžete stáhnout a přečíst kliknutím na TENTO ODKAZ.

Do archívu Starta se můžete dostat jednoduše několika způsoby:

  1. na naší hlavní stránce klikněte na obrázek Starta či pod obrázky na „časopis Starto“
  2. přes rubriku Odkazy — Esperanto v České republice — Časopisy a blogy
  3. přímo přes adresu http://www.literatura.bucek.name/…/starto.html

Od toho čísla již není tištěné Starto zasíláno těm doživotním členům (kategorie F), kteří nereagovali na 2 výzvy v časopise, nepotvrdili svou aktuální adresu a svůj zájem časopis nadále odebírat. Zájemci se nicméně stále mohou ohlásit a obnovit svůj odběr na adrese vhirsx(zavináč)e­mail.cz. Všichni doživotní členové každopádně mají a ti, kteří nám na výše uvedenou adresu nahlásí svůj e-mail, i nadále budou mít přístup k časopisu v elektronické podobě, stažitelné na Internetu.

Elektronická podoba Starta je zatím k dispozici zdarma všem zájemcům. Dle výsledků jednání na konferenci ČES v Břeclavi bude však pravděpodoobně od příštího roku zaheslována a poslední 4 čísla budou k dispozici jen členům ČES, protože se jedná o jednu ze služeb a výhod členství.

Ti členové, kteří již v anketách oznámili, že jim postačí pouze elektronická forma Starta, budou od příštího roku dostávat na svou mailovou adresu v oběžníku „Retkomunikoj“ odkaz na aktuální číslo.

Každopádně – jsme dobrovolnické sdružení, a tak nezapomínejme, že obsah časopisu, jeho čtivost a užitečnost závisí i na odezvě a aktivitě vás, čtenářů!

Těšíme se na vaše náměty a ještě lépe konkrétní příspěvky na adrese šéfredaktora Miroslava Malovce (malovec(zavi­náč)volny.cz). Nemusí se nutně jednat jen o zprávy z akcí a aktualtiy z hnutí – nevyhýbáme se ani založení pravidelných jazykových či zábavných rubrik, pokud pro ně budeme mít dostatek přispěvatelů! (Mimochodem jazyková rubrika je v tomto čísle pokusně obnovena zveřejněním základního anglicko-česko-esperantského slovníčku počítačové terminologie). Uvítáme zpětnou vazbu i od těch jazykově dosud méně pokročilých!

padv


  • zveřejněno 26. 6. 2012, což bylo před 8 lety
  • od té doby článek otevřelo 1214 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020