Pracovní dokumenty z konference ČES

Konference tří zemí v Břeclavi proběhla úspěšně 27.-30.9. za přítomnosti 100 přihlášených ze 7 zemí. Starosta Břeclavi, který převzal nad akcí oficiální záštitu, konferenci osobně zahájil a představil účastníkům město Břeclav. Kompletní dokumentace je zatím postupně zpracovávána. Nyní nabízíme k dispozici všem členům ČES, zejména těm, kteří se akce nezúčastnili, základní dokumenty přednesené na výroční schůzi ČES 29.9.

Jedná se o „Zprávu o činnosti ČES za uplynulé roční období“ (včetně zprávy o hospodaření) a „Výhled činnosti ČES na 2012/2013“.

Oba soubory si můžete přečíst po stažení níže – jsou ve formátu PowerPoint, pokud nemáte program v počítači, můžete si u Microsoftu bezplatně stáhnout verzi k prohlížení prezentací (např.zde).

Obě zprávy, příp. ještě doplněné o další informace budou zveřejněny v esperantu i ve Startu 2012/4, které vyjde pravděpodobně začátkem prosince. Součástí výroční schůze bylo i schvalování nového příspěvkového řádu na příští rok. Výsledky včetně komentáře budou předmětem zvláštní aktuality v příštích dnech.

Předesíláme, že výhled činnosti je rovněž i souborem námětů, které se budou moci uskutečnit jen za aktivního přispění vás členů! Těším se proto na vaši odezvu a o ochotu k začlenění!

Všeobecná prezentace ČES“ a „Obrazová prezentace Jihomoravského regionu“, které byly předneseny v esperantu 28.9.2012 v rámci společného programu se zahraničními účastníky, jsou ke stažení v článku v esperantské části našeho webu.

Kompletní fotodokumentace akce se dosud zpracovává. Uvedenou kolektivní fotografii si můžete rovněž stáhnout ve větším rozlišení do svého počítače.

Část účastníků konference na výletě v Lednici; foto Karel Vala.

padv


Soubory
jpg Lednice-ucastnici.KV.jpg (3.12 MB)
ppt zprava o cinnosti CES 2012.ppt (2.27 MB)
ppt vyhled cinnosti CES– 2012-2013.ppt (1.97 MB)

  • zveřejněno 15. 10. 2012, což bylo před 8 lety
  • od té doby článek otevřelo 1344 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020