Nový zábavný projekt E@I

Touto aktualitou bychom vám rádi představili nový projekt E@I, který vznikl v březnu tohoto roku. Ačkoliv tato organizace tvoří zejména vzdělávací projekty, jako například stránky na výuku slovenského, německého jazyka (a rovněž dokonce jazyka tokipona), tentokrát jde o projekt zábavný.

Pravda, není to rozhodně první projekt organizace E@I, který není zaměřený na výuku jazyků, respektive týká se jazyků (jako například v případě projektu, o kterém jsme již psali na této stránce a to Lingvo.info). E@I také loni vytvořila stránku s přehledem vegetariánských a veganských receptů v esperantu (o této stránce jsme psali zde).

Nový projekt funguje jako stránka s kolekcí vtipů. Proč tato stránka vznikla? Důvod je jednoduchý: ačkoliv v mnoha jazycích existuje velmi mnoho internetových stránek, v případě esperanta zatím komplexní stránka neexistuje (ačkoliv vtipy jsou samozřejmě mezi esperantisty populární a proto také existuje sekce s vtipy na stránce Lernu, respektive se šíří vtipy na Facebooku a proto tak mohla vzniknout aktualita plná vtipů 1. ledna 2014).

V současnosti stránka nabízí vtipy rozdělené celkem do 21 kategorií (včetně černého humoru) a pobavit se můžete i u obrázkových vtipů. Každý vtip také můžete ohodnotit a samozřejmě můžete navrhnout i vlastní vtip. Přejeme příjemnou zábavu! -mir-

http://ridejo.ikso.net/


  • zveřejněno 25. 4. 2015, což bylo před 5 lety
  • od té doby článek otevřelo 869 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020