Ideokreado - výbor ČES k nápadům členů

V průběhu loňské konference ČES v Prudké zapisovali účastníci své nápady na zlepšení a změny v činnosti našeho svazu v rámci tzv. Ideokreado (Líheň nápadů). Na konci loňského roku měli též možnost zaslat doplňující komentáře.

V sobotu 6. ledna se členové výboru sešli v Chocni, kde využili milé nabídky Českého železničářského esperantského svazu jednat mj. o těchto nápadech v prostorách jejich nově zřizované klubovny v nádražní budově. Dvěma nápadům (označené žlutě) bohužel výbor nerozuměl a nedorazilo ani bližší vysvětlení během prosince. Některé nápady už se realizují (označené zeleně).

Výbor prodiskutoval a vyjádřil se ke zbývajícím – z některých vznikly úkoly pro budoucí setkání esperantistů (konference v září 2024 v České Třebové), s některými se obrací na členy i nečleny a některé bohužel zůstávají bez dalších kroků s ohledem na omezené kapacity pro další činnosti svazu.

Vyjádření výboru si můžete přečíst v přiloženém souboru – v předposledním a posledním sloupci.

Pokud máte k čemukoliv v přiložené tabulce dotaz nebo máte s poptávanými aktivitami zkušenosti, napište nám na retkomunikoj@esperanto.cz.

Členové výboru ČES


Soubory
pdf Ideokreado - Prudká 2023 - Fina raporto de ĈEA komitato.pdf (68.82 kB)

  • zveřejněno 22. 1. 2024, což bylo před měsícem
  • od té doby článek otevřelo 44 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2024