Brožura "Objevte esperanto - fascinující jazyk" je na světě!

Ano – není to apríl – česká verze nové moderní informační brožury o esperantu od E@I je vám od tohoto okamžiku konečně k dispozici!

V 1. čísle letošního Starta jsme vás o přípravě vydání této publikace již informovali, v souvislosti se smutným sdělením o předčasném úmrtí paní Milady Kolářové, která ji spolu se svým synem Vladmírem přeložila.

Je nám velmi líto, že se paní Milada finální verze svého překladu nedožila, nicméně věříme, že uctíme její práci a památku alespoň tím, že budeme tento plod její práce společně dále šířit. 

V příloze na této stránce si můžete bezplatně stáhnout zcela čerstvou konečnou elektronickou verzi českého překladu. Sami můžete posoudit, do jaké míry splňuje vaše očekávání ohledně objektivního a přitom přitažlivého způsobu informování veřejnosti o fenoménu „esperanto“ …

V tomto okamžiku je již publikace v tiskárně a 13.dubna bude k dispozici k další distribuci v České republice. Bližší informace o tom, kde a za jakých podmínek bude možno si tuto brožuru v papírové podobě opatřit, vám v této rubrice rádi sdělíme, ihned jakmile se je dozvíme.

Elektronická verze je v nezměněné podobě a k nekomerčním účelům volně šiřitelná, tj. můžete ji libovolně přeposílat svým přátelům a známým.

Pokud byste ji nechtěli připojovat jako přílohu k e-mailu (soubor má cca 3MB), můžete v dopise uvést pouze tento odkaz: http://www.uloz.to/…speranto-pdf, odkud si lze brožuru rovněž stáhnout.

Doufáme, že se vám tato publikace bude líbit aspoň tak jako nám, kteří jsme se na jejím vydání podíleli, a že přispěje k dobru naší společné věci.

Pavla Dvořáková (pd)


Soubory
pdf Objevte esperanto.pdf (2.95 MB)

  • zveřejněno 1. 4. 2011, což bylo před 11 lety
  • od té doby článek otevřelo 2335 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

ryšavá

#1 ryšavá

Měla bych zájem o tištěnou knihu esperanta a dotaz zda se učí v Pardubicích.Děkuji

před 11 lety
Pavla Dvořáková

#2 Pavla Dvořáková

Dobrý den, děkujeme za zájem, můžete kontaktovat pardubický E-klub na adrese

pardubice@esperanto.cz

před 11 lety
Jarmila Rýznarová

#3 Jarmila Rýznarová

Chtěla bych sdělit paní Ryšavé, že nová adresa pardubice@esperanto.cz ještě není funkční. Prosím, ozvěte se na adrese aeh-ikeh@volny.cz nebo na telefonu 466 611 941. Klub esperantistů dr. Schulhofa Pardubice.

před 11 lety

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2021