Sjezd ČES

Místo konání - Brno

17 - 20
říjen

Brno


Výbor ČES a EK Brno Vás srdečně zvou na 17. kongres ČES, který proběhne ve dnech 17. až 20. října 2019 v Brně v prostorách Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví na adrese Čichnova 23. Kongres bude, mimo nezbytných voleb do výboru, zejména připomínkou 50. výročí založení ČES. Ustavující sjezd ČES proběhl v březnu 1969 právě v Brně, místo tedy nebylo vybráno náhodou. Pokud jste pamětníky ustavujícího sjezdu a chcete se s námi podělit o své vzpomínky, případně fotografie či písemné materiály, neváhejte nás kontaktovat na adrese cea@esperanto.cz, případně tel. 774 928 974.

Předběžný PROGRAM najdete níže v příloze. Kromě nezbytných pracovních jednání a voleb do výboru nabízíme přednášky na různá témata, zábavný program, výlet, prohlídku Brna, domlouváme také návštěvu hvězdárny. Nezapomněli jsme ani na Besední dům, nyní budovu Filharmonie Brno, kde proběhl ustavující sjezd a kam se podíváme v sobotu. Navštívíme také Mahenovu knihovnu, kde bude po celý měsíc říjen instalována výstava o esperantu, kterou připravují brněnští esperantisté a kde na pátek připravujeme akci i pro veřejnost.

PŘIHLÁŠKA je ke stažení níže a elektronická (v esperantu) ZDE.

Obě přihlášky obsahují informace o cenách stravy, ubytování, kongresového poplatku a pátečního výletu na Mohylu míru a na zámek do Slavkova. Cenově nejvýhodnější je přihlásit se a zároveň zaplatit do 15.9.2019, tedy neváhejte.

Ubytování i jednací prostory jsou na adrese Čichnova 23, Brno, na mapě zde. Jak se dopravit z jednotlivých brněnských nádraží najdete níže v příloze. 

Ubytováni budeme v buňkách vždy s jedním 2lůžkovým a jedním 3lůžkovým pokojem s koupelnou a WC. Za příplatek můžete být na pokoji sami. Budova je bezbariérová. Jídelna je ve stejné budově, stravu je možno objednat i vegetariánskou a v případě dřívějšího odjezdu balíček na cestu místo nedělního oběda.

Vybíráme pro vás ceny za kompletní balíček ubytování a stravování:

A. 1530 Kč – 3 noci v 2 nebo 3lůžkovém pokoji a strava od čtvrteční večeře do nedělního oběda

B. 1800 Kč – 3 noci v 1lůžkovém pokoji a strava od čtvrteční večeře do nedělního oběda

Balíček nezahrnuje účastnický poplatek ani vstupné a oběd na výletě. (V případě účasti na výletě vám ale bude odečteno 85 Kč za páteční oběd uhrazený v rámci balíčku.) Objednat si můžete i pouze jednotlivé služby.

  • lh-

Zobrazeno 593x

Soubory
pdf Plánek - jak dojet na Čichnovu 23, Brno.pdf (521.23 kB)
pdf Prihlaska_2019_Brno-ProTisk.pdf (92.72 kB)
doc Prihlaska_2019_Brno-Vepisovaci.doc (203 kB)
docx pozvánka na čl. schůzi 2019.docx (14.87 kB)
pdf sjezd-ces-brno_predbezny-program_starto-219-16.pdf (87.27 kB)

Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2019