43. Jazykový seminář

Místo konání - Skokovy, CZ

11 - 17
duben

Skokovy, CZ


Tradiční týdenní seminář v penzionu ESPERO, který se nachází v malebné západní části Českého ráje.


Je určen pro zájemce bez rozdílu věku, pro zdravé i zdravotně postižené (v součinnosti s AEH), pro zájemce o dopolední studium esperanta (začátečníky, mírně i více pokročilé), ale i o odpolední zkoumání nádherné okolní přírody a památek a rukodělné a umělecké aktivity. Možnost rehabilitace, stolního tenisu a jiných sportovních aktivit (včetně zapůjčení jízdních kol).

jedním z oblíbených výletních cílů je např. hrad Kost (zdroj foto)

Rodinná pohodová atmosféra, bezbariérové prostředí, ubytování v 2–max.4lůžkových pokojích (umyvadlo na pokoji, sprchy/WC na chodbě).

Viz FOTOGALERIE

PŘÍZNIVÉ CENY (420,–/Kč za ubytování a celodenní stravu za osobu a den, příspěvek na organizační a programové výdaje 100,–Kč-200,–Kč podle délky pobytu). Je příp. možný pobyt i na kratší dobu, ale v případě většího zájmu budou z organizačních důvodů upřednostněni přihlášení na alespoň 3 noclehy. Platba v hotovosti na místě. Na pokrytí noclehu bezplatně pracujících lektorů přispívá dotací Český esperantský svaz.

Kontakt: Jindřiška Drahotová, drahotova (zavináč) esperanto.cz, tel. 720 652 320


Dopravní spojení pro nemotorizované:

busem do zastávky Žďár, Žehrov (okres Mladá Boleslav) – necelý 1 km od penzionu (spojení od Turnova, Sobotky nebo Mnichova Hradiště) nebo vlakem do zastávky Loukov (odtud v případě potřeby a možností zajistíme dovoz autem do penzionu).

Zobrazeno 775x

Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020