Výzva D-ro Pavla Lehkého

Přátelé,

 E-Lingvo o.s. www.elingvo.eu usiluje o šíření myšlenky snadného společného jazyka pro dorozumění v EU i ve světě. Nedaří se nám však proniknout do medií, a proto jsme se rozhodli zkusit to i pomocí nové strany www.obcanskastrana.info . Chceme tak lépe zviditelnit náš záměr. 

Zároveň chceme pomocí nových myšlenek naši politickou situaci ozdravit a prospět tak většině občanů a voličů společensky i ekonomicky. 

Bez shromáždění tisícovky podpisů českých občanů starších 18ti let na petičních podpisových arších, ministerstvo vnitra novou stranu neuzná. Podpis petice jen vyjadřuje souhlas s vytvořením nové strany a k ničemu nezavazuje.”

Velmi nám pomůžete, když si podpisové archy http://www.obcanskastrana.info/ke-stazeni/ stáhnete, vytisknete a dáte podepsat okolo sebe. Každý má rodinu, přátele, sousedy, spolupracovníky a známé a ti mají také své kontakty. Vznikla by podpisová řetězová reakce. Archy nám prosím pošlete poštou. Rádi vám ale formuláře a letáky pošleme na požádání info@obcanskastrana.info . Je potřeba ale jednat rychle.

Hledáme korektní, moudré, nezištné lidi, kteří by nám mohli pomoci.

 Máte-li dobré myšlenky, nápady, problémy a eventuelně jejich řešení dejte nám vědět. Pomozte dobré věci.

Srdečně za pomoc děkuji.

Dr. Pavel Lehký

E-Lingvo o.s.

Lozíbky 1

61400 Brno

info@elingvo.eu

Tel.603 274 677

 

 


  • zveřejněno 6. 3. 2009, což bylo před 11 lety
  • od té doby článek otevřelo 1298 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020