Vyšlo Starto 2012/4

Nové číslo věstníku ČES „Starto“ je již k dispozici na internetu. K těm, kteří ho odebírají klasickou poštou, se dostane doufejme ještě před vánočními svátky.

Nové číslo si můžete bezplatně otevřít a stáhnout do svého počítače na adrese:

http://www.literatura.bucek.name/starto412.pdf

Dle rozhodnutí účastníků konference v Břeclavi od příštího roku bude elektronické Starto přístupné pod heslem pouze řádným členům ČES. (Dle nového příspěvkového řádu můžete takto oproti loňskému roku ušetřit 60,–Kč). Je to jedna z nadstandardních služeb a výhod, které můžeme našim členům a příznivcům nabídnout za jejich věrnost a podporu. Tištěnou formu Starta lze získat i formou předplatného (200,–Kč/ročně).

Rádi bychom v této souvislosti opět zdůraznili, že informace na tomto webu nadále připravujeme a zpřístupňujeme zdarma VŠEM zájemcům (přestože musíme např. hradit náklady za hostování na doméně). Proto určitě nelze říci, že nečlenové ČES (a zejména nováčci či začátečníci) nebudou mít přístup potřebným informacím! Totéž se týká i rozesílání mailových aktualit „Retkomunikoj“, které rovněž i nadále nabízíme bezplatně všem, kdo o to projeví zájem (k odběru se lze přihlásit na adrese retkomunikoj(za­vináč)esperan­to.cz).

Jinak opět opakujeme, nakolik bude pro vás časopis Starto čtivý, zajímavý a užitečný, záleží i na vaší iniciativě a na vašich příspěvcích! Těšíme se na ně na adrese redaktora Miroslava Malovce

starto(zavináč)es­peranto.cz.

Rádi bychom, aby časopis zčásti sloužil i potřebám těch, kdo s jazykem teprve začínají!

padv


  • zveřejněno 16. 12. 2012, což bylo před 8 lety
  • od té doby článek otevřelo 1102 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020