Staňte se členem výboru Světové esperantské mládežnické organizace!

Jak už jsme vás informovali v předcházející aktualitě, z osobních důvodů odstoupil 31. prosince 2017 během 9. mládežnického esperantského týdne katalánský esperantista Enric Baltasar z funkce předsedy Světové esperantské mládežnické organizace. Kromě toho byla oznámena (ale zatím nebyla potvrzena ani vyvrácena) brzká demise dalšího člena výboru Donibena Jiméneze Jaramilla.

Následně po demisi předsedy, vedení Světové esperantské mládežnické organizace doporučilo předání oblastí činností tak, aby se mohla stávající generální sekretářka Tran Hoan stát předsedkyní a její funkci převzal Charlotte Scherping-Larsson. Světová esperantská mládežnická organizace tak nyní nabízí volné místo člena výboru Světové esperantské mládežnické organizace.

Co musí kandidát na tuto funkci splňovat?

  • být aktivním členem Světové esperantské mládežnické organizace
  • být narozený mezi 1. září 1982 kaj 28. únorem 2000

Další vhodné předpoklady:

  • zkušenosti s vedením dobrovolnické organizace
  • zkušenosti v esperantském hnutí
  • pracovitost a flexibilita

Doniben je zodpovědný za marketing, kulturu a Pasovou službu, ale ukázalo se, že je potřeba i člen výboru zodpovědný za vědeckou činnost. Kandidát tedy musí počítat s plněním těchto úkolů.

Pro kandidaturu je nutné poslat e-mail na adresu elekta.komisiono@tejo.org do pondělí 5. února 2018 s životopisem, motivačním dopisem a vyznačením činností, které by chtěl převzít v rámci vedení.

Pokud víte o jiném vhodném kandidátovi, přesvědčte ho nebo ji poslat svoji kandidaturu nebo pošlete zprávu na adresu elekta.komisiono@tejo.org a Světová esperantská mládežnická organizace již sama kontaktuje potenciálního kandidáta. -mir-

Vytvořeno dle http://tejo.org/…ano-de-tejo/


  • zveřejněno 31. 1. 2018, což bylo před 3 lety
  • od té doby článek otevřelo 309 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020