Právě vyšlo první letošní číslo Retkomunikoj

Elektronický referenční zpravodaj ČES, vycházející dle potřeby několikrát ročně a obsahující různé aktuality i odkazy na nové zajímavé audio- či videonahrávky, byl 17.3. rozeslán svým odběratelům. Nabízíme těm z vás, kdo mezi ně dosud nepatříte, možnost bezplatného zhlédnutí i příp. následného odběru. Rovněž se chceme ujistit, zda všichni současní odběratelé zaregistrovali možnost stažení a čtení komfortní ilustrované verze čísla ve formátu PDF.

Celé číslo v této opticky příjemnější a přehlednější verzi si můžete zdarma stáhnout na této stránce níže nebo klikněte ZDE. Odběratelé naleznou přímý odkaz na tentýž soubor v mailovém dopise, který obdrželi, v kapitole 2.

Zpravodaj připravují členové ČES a zpřístupňují jej jako bonus ZDARMA pro VŠECHNY zájemce v ČR i zahraničí (bez ohledu na členství v organizaci).

Je vhodný zejména pro ty, kteří nenavštěvují pravidelně tento portál, protože mj. přehledně shrnuje novinky na tomto webu. Stejně tak užitečný může být ale i pro ty aktivnější, protože obsahuje samozřejmě i informace, které zde nenaleznete (zejména pokud jde o multimediální soubory).

K vaší dispozici k nahlédnutí je i archív všech čísel od r. 2001 – klikněte ZDE.

Pravidelní odběratelé si patrně všimnou, že letošní číslo má oproti loňsku vylepšenou grafickou úpravu.

Máte-li zájem tento zpravodaj zdarma odebírat, napište na adresu šéfredaktora Miroslava Hrušky

retkomunikoj@esperanto.cz

Z odběru se můžete příp. kdykoliv odhlásit.

Jako redakce máme samozřejmě zájem na stálém zlepšování vzhledu i obsahu jednotlivých čísel. Vaše odezva a názory či připomínky jsou v tomto ohledu pro nás cenné a důležité. Pokud máte k dispozici informace, které by podle vás mohly být zajímavé či užitečné pro ostatní, či odkazy na zajímavé webové stránky či soubory, pošlete nám je na výše uvedenou adresu! Organizátoři blížících se akcí zde mají rovněž prostor oslovit své potenciální účastníky!

padv


Soubory
pdf Retkomunikoj 2014-1.pdf (2.03 MB)

  • zveřejněno 17. 3. 2014, což bylo před 7 lety
  • od té doby článek otevřelo 855 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2021