Počítačová poradna - Jak na Skype

Chcete si zdarma přes počítač neomezeně telefonovat či vyměňovat textové zprávy se svými přáteli doma i v zahraničí? Pořiďte si bezplatný program Skype! Že nevíte jak na to? Právě to (a nejen to) vám právě v této aktualitě poradíme!

Za tímto účelem pro vás Vladimír Türk vytvořil krátké a názorné instruktážní video, kde krok za krokem můžete sledovat, jak program na internetu najít, dostat do svého počítače a začít používat. Nemusí se toho obávat ani začátečníci! Pro sledování videa klikněte na jeho název v dolní části následující fotografie.

ZDE KLIKNĚTE NA Video Jak na Skype


Jedinou nutnou investicí pro telefonování je pořízení audiosluchátek s mikrofonem nebo obyčejného stojacího mikrofonu – postačí jednoduchý model, který pořídíte často již za několik desítek korun. V novějších typech notebooků se dokonce obejdete i bez něho, neboť stačí použít vestavěného mikrofonu. Máte-li k počítači zabudovanou webkameru, můžete přes skype uskutečňovat i videohovory.

Máte nějaké problémy, nejasnosti nebo další dotazy?

Napište nám na adresu komputado(zavi­náč)esperanto­.cz!

padv

P.S. Kromě toho Skype nabízí i placené služby – ty umožňují např. levně volat z počítače na mobilní telefony a pevné linky, mít přiděleno telefonní číslo, na které se lze dovolat z tradičních telefonních sítí, mít zřízenu hlasovou schránku atd. Bližší informace se dozvíte na na adrese http://www.skype.com/intl/cs/home/.


  • zveřejněno 30. 4. 2012, což bylo před 8 lety
  • od té doby článek otevřelo 3255 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Eva

#1 Eva

dobrý den . jak se mám odhlásit ze skype?

před 8 lety
REna

#2 REna

dobry den , jak mám zjistit zapomenuté heslo na skype ? děkuji

před 8 lety

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2020