4. Virtuální kongres esperanta

Již je možné se přihlásit na 4. Virtuální kongres esperanta (VK), který se uskuteční od čtvrtka 23. do neděle 26. listopadu 2023 ne webu vk.esperanto.net/2023. Registrace a výzva pro příspěvky jsou otevřeny.

VK je organizován Světovým esperantským svazem (UEA) a technicky realizován firmou E@I ve slovenské Nové Dubnici. Na hudebním programu spolupracuje Vinilkosmo. Kongres je zdarma pro individuální členy UEA, kteří se přihládí do 13. listopadu 2023. Pokud nejste členem UEA pro rok 2023, můžete se současně přihlásit stejnou přihláškou do UEA i na VK. Je možné se přihlásit i bez členství UEA za 50 € (do 13.11.2023). Možnosti jsou na https://vk.esperanto.net/2023. Během přihlášení můžete VK podpořit darem: kdo poskytne částku nad 50 €, bude uveden jako Podporovatel. Dary pomáhají zvýšit technickou kvalitu a nabídnout VK různým lidem ve světě, hlavně mládeži a ženám, což rozšíří možnosti hnutí a učiní je pestřejší. UEA předem děkuje za podporu!

Hlavním tématem 4. VK bude “Emigrace – soutok lidských hodnot”, stejně jako na 108. Světovém kongresu esperanta v Turíně. Kromě tohoto tématu nabídne VK také program vědecký, kultuní a týkající se hnutí, včetně Virtuálního veletrhu hnutí (Virtuala Movada Foiro – ViMF).

Zveme všechny, aby program obohatili. Pokud chcete přispět, použijte násedující formuláře:
• pro hlavní program: mallonge.net/VK4-programproponilo
• pro Virtuální veletrh hnutí: mallonge.net/VK4-ViMF-proponilo

UEA má trvalý fond pri virtuální kongresy, na který můžete přispět darem. Program 4. VK bude aktualizován v kalendáři Eventa Servo.

  • mm-

  • zveřejněno 25. 9. 2023, což bylo za 3 dny
  • od té doby článek otevřelo 9 čtenářů
  • stránku si můžete vytisknout

Komentáře

Bohužel zde zatím nejsou žádné komentáře.

Podělte se o svůj názor

 
Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2023