Regionální setkání na Českomoravském pomezí

Místo konání - Moravská Třebová

25
duben

Moravská Třebová


Každý rok Klub přátel esperanta ve Svitavách pořádá tradiční setkání esperantistů z okolí. Letos se akce uskuteční v sobotu 25. dubna 2015. Program se bude odehrávat hned na dvou místech. Dopoledne navštívíme zámek v Moravské Třebové a poté se přemístíme do svitavského Muzea esperanta, kde proběhne cestopisná přednáška Kvida Janíka o Iránu a další obvyklý program, zprávy z kroužků a tombola

Doprava k zámku je individuální a je možná hned několika způsoby: vlastní auto, vlak nebo autobus. V případě, že se chystáte vyrazit svým vlastním automobilem, adresa zámku pro vaše navigace je Zámecké náměstí 1, Moravská Třebová.

Pro lepší orientaci přikládáme odkaz na mapu.

Chápeme, že doprava do města Moravská Třebová je komplikovanější, proto žádáme případné účastníky, aby předem ohlásili své příjezdy způsoby přepravy a místo, kde se setkáme.

Podrobnější informace naleznete v pozvánce níže.

Pokud si nejste jisti či máte další dotazy, neváhejte se obrátit na email svitavy@esperanto. cz nebo na předsedkyni klubu Libuši Dvořákovou, tel. 604 377 616. A určitě sledujte stránky klubu nebo jeho Facebook.

Zobrazeno 749x

Soubory
pdf pozvanka-regionalni_setkani_na_ceskomoravskem_pomezi.pdf (831.16 kB)

Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2019