41. Jazykový seminář

Místo konání - Skokovy, CZ

20 - 26
duben

Skokovy, CZ


Tradiční týdenní seminář v penzionu ESPERO, který se nachází v malebné západní části Českého ráje.


Je určen pro zájemce bez rozdílu věku, pro zdravé i zdravotně postižené (v součinnosti s AEH), pro zájemce o dopolední studium esperanta (začátečníky, mírně i více pokročilé), ale i o odpolední zkoumání nádherné okolní přírody a památek a příp. o rukodělné a umělecké aktivity. Možnost rehabilitace, stolního tenisu a jiných sportovních aktivit (včetně zapůjčení jízdních kol).

Rodinná pohodová atmosféra, bezbariérové prostředí, ubytování v 2–4lůžkových pokojích (umyvadlo na pokoji, sprchy/WC na chodbě).

PŘÍZNIVÉ CENY (420,–/Kč za ubytování a celodenní stravu za osobu a den, příspěvek na organizační a programové výdaje 100,–Kč-200,–Kč podle délky pobytu). Je příp. možný pobyt i na kratší dobu, ale v případě většího zájmu budou z organizačních důvodů upřednostněni přihlášení na alespoň 3 noclehy. Platba v hotovosti na místě. Na pokrytí noclehu bezplatně pracujících lektorů přispívá dotací Český esperantský svaz.

Kontakt: Jindřiška Drahotová, drahotova (zavináč) esperanto.cz, tel. 720 652 320

Přihlášku je možno stáhnout níže!

Termín pro příjem přihlášek je nejpozději 30. dubna!, později s přirážkou či bez garance ubytování!

Paralelně s touto akcí v penzionu opět proběhne i 10. ročník internetového semináře „Sabla Printempo“ na téma „Zvukové nahrávky“ (čtěte info ZDE! ), jehož se zájemci mohou rovněž zúčastnit (tj. za jednu cenu být na obou akcích!).

Dopravní spojení pro nemotorizované:

busem do zastávky Žďár, Žehrov (okres Mladá Boleslav) – necelý 1 km od penzionu (spojení od Turnova, Sobotky nebo Mnichova Hradiště) nebo vlakem do zastávky Loukov (odtud v případě potřeby a možností zajistíme dovoz autem do penzionu).

Zobrazeno 1060x

Soubory
rtf Prihlaska do SKokov 2015.rtf (57.86 kB)

Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2019