10. internetový seminář Sabla Printempo

Místo konání - Skokovy, CZ

23 - 26
duben

Skokovy, CZ


Internetový seminář „Sabla Printempo“, konaný dříve v Písku, proběhne již potřetí v rámci jarního jazykového semináře ve Skokovech v nádherné pískovcové oblasti Českého ráje, v penzionu ESPERO.


Hlavním tématem ročníku budou opět „ZVUKOVÉ NAHRÁVKY“ – instruktáž k pořizování nahrávek mluveného slova (textů pro jazykové kurzy, beletrie i přednášek) a hudby na počítači. Určeno i pro naprosté začátečníky!

Bude doplněno pokračováním semináře na téma „OBJEVTE SVŮJ HLAS“ (v pátek 24.4. dopoledne). Možnost zapojení se do projektu ČES „Fonotéka“. Ti, kteří se zúčastnili loňského či předlo%nského semináře, budou mít mj. možnost v předstihu pracovat na textu, který pak na semináři namluví a dle zájmu se naučí základy zpracování nahrávky na počítači v programu Audacity. V rámci možností bude poskytnut individuální přístup ke každému účastníkovi.

Individuální práce lektorů se zájemci bude probíhat vždy dopoledne, nejen o víkendu, ale tentokrát i čtvrtek. Ve zbylém čase se lze účastnit jazykových konverzačních kurzů či zařídit si vlastní výletní či jiný program.


Nebudou chybět zajímavosti a aktuality o využití esperanta na internetu (ve čtvrtek 23.4. večer) a promítání krátkých filmů, konkrétní náplň se upřesní zčásti i dle konkrétního zájmu a potřeb účastníků. Oddechový (výletní a zábavný) program bude probíhat společně s programem Jazykového semináře.

UBYTOVACÍ a CENOVÉ PODMÍNKY (stejné jako v případě Jazykového semináře):

Rodinná pohodová atmosféra, bezbariérové prostředí, ubytování v 2–max.4lůžkových pokojích (umyvadlo na pokoji, sprchy/WC na chodbě). Posezení na zahradě, možnost rehabilitace, stolního tenisu a jiných sportovních aktivit (včetně zapůjčení jízdních kol).

PŘÍZNIVÉ CENY (420,–/Kč za ubytování a celodenní stravu za osobu a den, příspěvek na organizační a programové výdaje 100,–Kč – pro děti program zdarma). Platba v hotovosti na místě. Na pokrytí noclehu bezplatně pracujících lektorů přispívá dotací Český esperantský svaz.

Za jednu cenu se lze účastnit zároveň obou akcí!!!

Hl. garant programu – PhDr. Pavla Dvořáková,

Info + přihlášky k programu: pisek (zavináč) esperanto.cz

Zobrazeno 864x

Administrace - Aleš Tomeček © 2009-2019